O nas

Trzy słowa o nas: Aga i Hubert.

Coś więcej?

Pozytywni, otwarci, rozmowni. Ciekawi świata. Ciągle o czymś myślący i zadający pytania.

Miłośnicy podróży, dobrego jedzenia i starych samochodów.

Jesteśmy podróżnikami na pełen etat.

W poprzednim wcieleniu mieszkaliśmy w Warszawie i pracowaliśmy stacjonarnie w biurach oraz hobbystycznie organizowaliśmy rajdy dla klasycznych samochodów. Od zawsze kochaliśmy odkrywanie nowych miejsc i podróżowaliśmy w wolnym czasie, ale to nam nie wystarczało. Czuliśmy się coraz bardziej zmęczeni naszym stylem życia.

Pewnego dnia zdecydowaliśmy się na zmianę.

Zbudowaliśmy kampera i przeprowadziliśmy się do niego wraz z naszymi dwoma psiakami: Fiką i Lago. Vanlife był naszym stylem życia przez jakiś czas. Miał zalety i wady, o których opowiadamy na blogu.

Kiedy nadeszła jesień, a my poczuliśmy się zmęczeni życiem w kamperze, wysłaliśmy psy na wczasy do naszych rodziców, a sami przepakowaliśmy się do osobówki i rozpoczęliśmy nią podróż na południe.

Podróżowanie w obecnych czasach jest dość skomplikowane (wiecie, 2020) ale chcemy realizować nasze marzenia w miarę obecnych możliwości. Potrzebujemy być w ruchu i jesteśmy otwarci na to, co życie nam przyniesie 🙂

Na blogu dzielimy się naszymi doświadczeniami i refleksjami. Znajdziecie tu coś o podróżowaniu, vanlajfie, czy jedzeniu, które kochamy. Raz ciekawą historię, innym razem praktyczną poradę. Czasem piszemy o tym, co nas interesuje lub ciekawi, nawet jeśli nie jest związane z tematyką bloga. Tak dla zabawy 😉

Na naszych profilach: Facebook i Instagram znajdziecie znacznie więcej zdjęć i bieżących informacji, więc zaglądajcie i obserwujcie!

Niedawno zaczęliśmy też nagrywać podcast, którego możecie wysłuchać na przykład tutaj lub na spotify, a także na wszystkich innych platformach podcastowych.

PS. Dla fanów motoryzacji prowadzimy oddzielną stronę KiP, a w Archiwum trzymamy nasze dawne podróżnicze refleksje. Każdy powinien naleźć tu coś dla siebie.

Ciao! 🙂